Bilgi Hazırlık Atlama

Bilgi Üniversitesi Hazırlık Atlama eğitimlerimiz sadece BİLET sınavına girecek öğrencilerden oluşan, maksimum 6 kişilik sınıflarda ya da tercihinize göre özel ders şeklinde verilmektedir. Yüz yüze ya da online eğitim seçenekleri mevcuttur.

Eğitmen kadromuz, Bilgi Üniversitesi hazırlık sınav sisteminde uzman ve hazırlık okulu geçmişi olan deneyimli hocalardan oluşmaktadır.

Ders içerikleri Bilgi Üniversitesi hazırlık okuluna halen devam eden level 3, level 4 ve level 5 öğrencileri ile hazırlık beklemeli öğrenciler için özel olarak hazırlanmıştır. Sınıflar seviyelere göre ayrılmaktadır. BİLET sınavının her bölümü üzerinde ayrı ayrı çalışılmaktadır.

Program boyunca Bilgi BİLET sınavına özel hazırladığımız özgün kitap ve materyallerimiz kullanılmaktadır. Bu kaynaklar her dönem son sınav içeriğine göre güncellenmektedir.

Program içi kullanılan materyaller dışında ihtiyaç duyulduğunda öğrencilerimize her konuda ek materyal desteği sağlanmaktadır.

Öğrencilerimiz ders saatleri dışında haftanın 7 günü açık olan Ders Çalışma Salonlarımızda ödev ve çalışmalarını yapıp soruları olduğunda hocalarından hemen yardım alma imkanına sahiptirler.

Bilgi Hazırlık Atlama Kursu detaylı bilgi için tıklayın.

Bilgi Hazırlık Atlama için Bize Yazın!

Leave a Reply

Your email address will not be published.