Bilgi BİLET Sınav Kaynakları

Bilgi Üniversitesi Hazırlık Okulu öğrencilerine yönelik kurslarımız ihtiyaç ve seviyenize göre Hazırlık Atlama – BİLET Kursu ya da Hazırlık Destek formatında ve tamamen amaca yönelik hazırladığımız ders kaynakları kullanılarak yapılmaktadır.

Bilgi Üniversitesi Hazırlık Atlama eğitimlerimizde tamamen BİLET sınav içeriğini esas alan kaynaklar kullanılmaktadır. Bunlar, BİLET sınavının bütün bölümlerini ve soru tiplerini kapsayacak şekilde hazırlanmış materyallerdir.

Ayrıca sınav bölümleri dışında öğrencilerimizin temel İngilizce eksiklerini tamamlamak için BİLET sınavına yönelik ileri gramer ve kelime çalışmaları yapılmaktadır. Derste yapılan bütün çalışmaların uygulamaları düzenli olarak yapılan BİLET deneme sınavlarında takip edilmektedir.

Bilgi Üniversitesi Hazırlık Destek eğitimlerimiz hazırlık okuluna devam eden level 1, level 2 ve level 3 öğrencilerine yöneliktir. Bu programda dersler okul müfredatı dikkate alınarak yapılır. Okulda kullanılanlar dışında nokta atışı hazırladığımız kaynaklarla öğrencilerimiz okul programının hep bir adım önüne geçerler.

Program boyunca hazırlık okulunda yapılan Ödev, Quiz, Kur sonu – AT sınavlarına yönelik çalışmalar yapılmaktadır.

 

Bilgi BİLET Kaynak İndirmek için tıklayın.

Bilgi Hazırlık Atlama için Bize Yazın!

Leave a Reply

Your email address will not be published.